+421 915 79 79 79

Viladom

Viladomy v Demänová village, ktoré zaraďujeme k rekreačným domom, boli naprojektované pre celoročné využívanie, koncipované ako vysokokvalitné, dvojpodlažné a nízkoenergetické stavby. Dispozične sú riešené pre väčšie rodiny alebo skupiny ľudí, ideálne pre 8-12 osôb. Je plne zariadený nábytkom, ktorého súčasťou je aj krbová piecka, ktorá vyvoláva pocit pokoja pri pohľade na praskajúce sa drevo.

Dominantou prízemia je spoločenská miestnosť spojená s otvorenou kuchyňou, krbom a s výstupom na terasu. Súčasťou je aj vstupná predsieň, hosťovská izba, dve kúpeľne a sklad pre lyže a športové potreby. Na hornom poschodí sú samostatné 3 spálne a 2 kúpeľne. Súčasťou drevodomu je aj pozemok o veľkosti od 420 m2 do 750 m2, ohraničený živým plotom a parkovacími miestami pre 2 -3 autá. 

 

 

Rekreačný dom L

Patrí k ekologickým, úsporným a hlavne k unikátnym domom v Demänová village. Naprojektované boli pre celoročné využívanie, koncipované ako vysokokvalitné a dvojpodlažné domy. Dispozične sú riešené pre väčšiu rodinu alebo skupinu v počte 6-8 osôb.

Dominantou prízemia je kúpeľňa so saunou, WC, obytný priestor a sklad pre uloženie vecí. Súčasťou druhého poschodia je hala a tri dvojlôžkové izby. Taktiež pre väčší komfort sa na druhom poschodí nachádza kúpeľňa so samostatným WC. Ide o kompletne zariadený rekreačný dom, ktorého súčasťou je aj krbová piecka. 

 

 

Rekreačný dom M

Patrí k ekologickým, úsporným a hlavne k unikátnym domom v Demänová village. Naprojektované boli pre celoročné využívanie, koncipované ako vysokokvalitné a dvojpodlažné domy. Dispozične sú riešené pre rodinu alebo skupinu v počte 4-6 osôb.

Dominantou prízemia je obývacia izba s jedálňou a ich súčasný výstup na terasu. Súčasťou prvého poschodia je aj vstupná hala, kúpelňa, samostatné WC a kuchyňa. Na druhom poschodí sa nachádzajú dve dvojlôžkové izby s výhľadom na liptovskú prírodu. Ide o kompletne zariadený rekreačný dom, ktorého súčasťou je aj krbová piecka. 

 

 


 

 

 

Zahájenie výstavby nových apartmánov

 

GINO PARADISE Bešeňová ****

Zľava 7% z uvedenej ceny na 20 apartmánov do 30.4.2019!

Podmienky zľavy.

Vyberte si svoj apartmán.

Pýtajte sa viac na reality@rkspirit.sk 
alebo 0915 79 79 79 !

Výpočet výnosu