+421 915 79 79 79

Apartmány Liptovský Ján

Novovybudovaný, kompletne vybavený ubytovací komplex, ktorý sa skladá z troch objektov - penzión a dve apartmánové budovy. Komplex ponúka, okrem iného, široké možnosti športovo-relaxačného vyžitia. V letnej sezóne môžu hostia využívať bazénový svet s dvoma bazénmi vrátane detského, lehátka na opaľovanie, detské ihrisko, multifunkčné športové ihrisko s umelou trávou, vonkajšie work-outové ihrisko, ako aj altánok s grilovacím miestom a lavičkami. V zimnej sezóne hostí poteší wellness svet s fínskou saunou, parnou saunou a vírivkou. Pre nadšencov zimných športov je k dispozícii lyžiareň so skrinkami.

Penzión ponúka recepciu s barom, reštauráciu s plne vybavenou profi kuchyňou, dve terasy, sociálne zázemie zvlášť pre hostí, vináreň, klubovňu, lyžiareň, technické a skladové miestnosti.

 

Pri návrhu projektu sa dbalo nielen na aktuálne vysoké nároky na energetickú triedu, ale aj na bezpečnosť majiteľov a ich majetku, preto je budova spravovaná správcovskou spoločnosťou. Celý komplex disponuje privátnou internetovou linkou s rýchlosťou 100 MBit/s, ktorá okrem internetu zabezpečuje aj televízne vysielanie.

Obrovskou výhodou apartmánov je ich vyhotovenie a vybavenie. Apartmán disponuje kuchynskou linkou na báze dreva s kameninovým drezom, pákovou batériou, elektrickou varnou keramickou platňou, chladničkou a mikrovlnkou, rozkladacou sedacou súpravou (pre 2 osoby) a jedálenským stolom so stoličkami. Ďalej je apartmán vybavený TV, dizajnovými stropnými svietidlami, manželskou posteľou (pre 2 osoby) a úložným priestorom vďaka vstavaným skriniam. Jeho súčasťou je aj kompletne vybavená kúpeľňa vrátane sprchového kútu, umývadla a WC a terasové sedenie. Vybavenie apartmánov sa môže v rámci  jednotlivých apartmánov odlišovať.