+421 915 79 79 79

 

GINO PARADISE Tbilisi ****

Sedem kilometrov od historického centra Tbilisi priamo na brehu Tbiliského mora (tiež nazývaného aj Tbiliský rezervoár) bude na území 150 hektárov vybudované mestečko GINO Green City pre 25 tisíc ľudí s celou infraštruktúrou, obchodmi, promenádou, jacht klubom a mnohými inými službami. Súčasťou tohto mestečka je aj apartmánový hotel GINO Paradise Tbilisi **** priamo pri aquaparku.

Hotel ponúkne 220 apartmánov, ktorých dizajn spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu a komfort. Apartmány disponujú balkónom alebo terasou s výhľadom na areál aquaparku, Tbiliské more alebo blízke vrcholky hôr. Bezproblémové parkovanie je zabezpečené priamo pred budovou.

 

Vybavenie komplexu

 

Na prvom a druhom nadzemnom podlaží sa budú nachádzať vstupné priestory, lobby bar, recepcia. V areáli komplexu bude tiež bazén, reštaurácia pre 250 osôb a konferenčná miestnosť pre 300 osôb. Na najvyššom podlaží bude k dispozícii sky bar.

 

 

 

Apartmány

Väčšina apartmánov má balkón alebo terasu. Hotel bude poskytovať štvorhviezdičkový štandard, kúrenie riešené centrálne spolu s klimatizáciou všetkých apartmánov a spoločných priestorov. Apartmány disponujú plne zariadenou mini kuchynkou.

 

 

Výpočet výnosu