+421 915 79 79 79

Demänová village

Ekologický rodinno-rekreačný rezort

Unikátna lokalita na úpätí Nízkych Tatier, v susedstve s najväčším lyžiarskym strediskom Jasná Nízke Tatry, ojedinelý ekologický rezort, ktorý je vhodný ako pre rekreáciu, tak pre bezpečnú investíciu.

 

Exkluzívny rezort s ideálnou polohou                       

Demänová village je výnimočný ekologický projekt, ktorý ponúka bezpečnú investíciu do nehnuteľností. Jeho atraktívna poloha v Demänovskej doline, v náručí s lyžiarskym strediskom Jasná Nízke Tatry, znásobuje na exkluzivite tohto rezortu. Nachádza sa na Liptove v turistickej destinácii číslo jeden v zime aj v lete. Veľkolepá rozmanitosť prírody siahajúca od vysokých štítov až po zelené lúky, vytvorili doslovný raj pre turistov v tomto najväčšom prírodnom ihrisku na Slovensku.

 

Ekologický rezort

Úzky vzťah k miestnej krajine dal vyniknúť jasným pravidlám, ktorým podlieha architektúra aj urbanizmus celého areálu. Dominantným prvkom tohto ekologického rezortu je masívne drevo, ako hlavný dizajnový kúsok v interiéri a exteriéri. "Od cesty na juhovýchod, smerom do krajiny, sa zástavba uvoľňuje, budovy ťažia zo svojej orientácie k slnku a obracia sa k nádherným výhľadom. Objekty sú navrhnuté tak, aby tvorili celok. Spoločnými prvkami sú moderný vzhľad, ktorý však rešpektuje miestne stavebné tradície. Atmosféru areálu bude dotvárať bohatá výsadba splynutím krajiny, opisuje architekt projektu Ing. arch. Jakub Loučka. Súčasťou tohto rodinného rezortu budú detské ihriská, multifunkčné ihrisko, reštaurácia ako aj wellness. Ide o ekologický rezort, ktorý kladie veľký dôraz na použité materiály a celkovú prevádzku spĺňajúcu ekologické princípy. Demänová village bude pre budúcich záujemcov komfortná, ekologická a bezpečná. Cieľovou skupinou, pre ktorú je daný projekt určený, sú rodiny s deťmi, ale aj klienti, ktorí chcú vlastniť investičnú nehnuteľnosť bez starostí a naplno si ju užívať.