+421 915 79 79 79

Maladinovo

Komplex Maladinovo, tvorený 7 apartmánovými domami sa nachádza v Liptove, srdci Slovenska, v intímnom prostredí priehrady Liptovská Mara v zátoke Ráztoky, ktorá poskytuje ideálne miesto na trávenie chvíľ oddychu a rekreácie.

 

 

Predstavuje moderné ubytovacie zariadenie na brehu Liptovskej Mary s reštauráciou, privátnym wellnesom, biomarketom, pivnými kúpeľmi, kongresovým centrom a ďalšími službami. Rezort sa popýši výhľadmi na Západné Tatry, Nízke Tatry, Vysoké Tatry aj Chočské Vrchy. Maladinovo poskytne zákazníkom vysokú kvalitu interiérového a exteriérového vybavenia ako aj nadštandard v oblasti služieb.

Apartmánové domy sú typu A a B, v ktorých sú jednoizbové a dvojizbové jednotky s kuchynským kútom a kúpeľňou. Na prízemí sú apartmány otvorené na terén terasami aj s možnosťou vlastných vstupov. V prvom a druhom poschodí je komfort zabezpečený zasklenými loggiami, balkónmi a zimnými záhradami, ktoré sú dôležitou súčasťou bytov. V malých apartmánoch zväčšujú obytný priestor a môžu slúžiť k posedeniu s priateľmi a nahradiť tak letnú terasu. Na najvyššom podlaží sú trojizbové mezonety vyššieho štandardu s galériou a patričným vybavením.

V komplexe Apartmánových domov Maladinovo je každý apartmán riešený samostatne a má vlastné parkovacie miesto. Areál Apartmánových domov je spríjemnený detskými ihriskami a záhradami s posedením, ktoré budú tvoriť zákutia pre odpočinok a zábavu.

Apartmánový dom A

Apartmánový dom B

 

Apartmánové domy budú postavené z kvalitných pálených tehál Porotherm. Okná sú hliníkové s izolačným trojsklom, izolácie zaručujú energetickú triedu A. Vnútorné vybavenie je nadštandardné. Vinylové a drevené podlahy, keramická veľkoplošná dlažba. Samozrejmosťou sú kvalitné kuchyne aj spotrebiče. Kúrenie je elektrické. Súčasťou ceny je aj TV s internetom. Areál bude oplotený, chránený kamerovým systémom. O bezpečnosť sa bude starať profesionálna bezpečnostná služba.

  • Apartmánový dom typu A má štandardne 14 apartmánových bytov.

  • Apartmánový dom typu B má 17 apartmánových bytov.

  • V apartmánovom dome 3 je okrem apartmánov umiestnená reštaurácia Bernard Pub, pivné kúpele a wellness.

  • V apartmánovom dome 5 je umiestnená recepcia.

  • V apartmánových domoch 1, 2 a 7 sú aj apartmánové byty s vlastnou saunou a vírivou vaňou.