+421 915 79 79 79

Nové chaty a viladomy na predaj

 

Veľkou výhodou umiestnenia nových chát bude ich jedinečná poloha a architektúra. Umiestnené budú priamo na zjazdovke, čo zvyšuje exkluzivitu týchto chát. Prekvapia vás nové materiály, dispozičné riešenia a moderný škandinávsky štýl. Chaty a viladomy na predaj sú svojím vybavením a konštrukciou určené na celoročné bývanieInvestičná chata na predaj patrí k ekologickým, úsporným a hlavne k unikátnym stavbám v Demänová Village. Naprojektované boli ako vysokokvalitné a dvojpodlažné stavby pre 6 až 14 osôb. Strohý dizajn kombinuje minimalizmus, jednoduchú paletu farieb s použitím kvalitných materiálov a masívneho dreva, čo vytvára simplicitné a čisté línie vzbudzujúce pocit sviežosti, priestrannosti a čistoty. Vďaka ich skvelej polohe budete mať všetko po ruke - len na skok do reštaurácie PINUS, do wellnessu či s deťmi do Kids zóny. 

  • unikátna drevostavba,

  • správa a komplet starostlivosť o Váš dom a pozemok,

  • pekný výhľad,

  • fun center pre celú rodinu,

  • moderný wellness a fitness centrum,

  • tiché prostredie,

  • reštaurácia s bio jazierkom priamo v rezorte,

  • zabezpečenie strážnou službou a stálou recepciou,

  • ski centrum a lyžiarska škola v rezorte,

  • exkluzívne služby na jednom mieste

 

Mapa voľných objektov Demänová Village

Mapa chát Demänová Village

Chata Family

Táto chata na predaj je svojím vybavením a konštrukciou určená na celoročné bývanie, a preto sa dá nazvať aj rekreačným domom. Dispozične je riešená pre rodinu alebo skupinu 4-10 osôb.

Dominantou prízemia je obývacia izba s jedálňou a presklennou prednou časťou s výstupom na terasu. Súčasťou prvého poschodia je aj vstupná hala, kúpeľňa, samostatné WC a kuchyňa so vstavanými spotrebičmi. Na druhom poschodí sa nachádzajú dve dvojlôžkové izby s rekuperáciou a výhľadom na liptovskú prírodu. Chata sa predáva komplet zariadená. K dispozícii je aj odkladacia komora na bicykle a dve parkovacie miesta. Táto chata ponúka aj možnosť privátneho wellnessu v podzemnom podlaží so saunou a vírivkou.

Viladom Standard view

Táto chata na predaj je svojou dispozíciou určená pre 8 až 10 osôb. K dispozícii sú 3 spálne a 2 kúpeľne so sprchovými kútmi a dvomi oddelenými toaletami. Dominantou prízemia je obývacia miestnosť s výstupom na terasu a plne vybavenou kuchyňou so vstavanými spotrebičmi. Na chate sa nachádza dostatok úložného priestoru vďaka šatníkovým skriniam. Predáva sa ako komplet zariadená aj s krbovou pieckou, ktorá je súčasťou obývacej miestnosti.

Viladom Deluxe view

Táto chata na predaj je dispozične riešená pre 8 až 10 ľudí. Ide o modulovú drevostavbu, ktorá sa skladá z prízemia a podkrovia.  K dispozícii sú 3 spálne a 1 spací kút. Dominantou je obývacia miestnosť, ktorej predná stena je celá presklenná, a tak vzbudzuje dojem priestrannosti a vzdušnosti. Netypicky je riešená spálňa na prízemí, čo môžeme označiť za veľmi zaujímavé riešenie celej chaty na predaj. K dispozícii sú dve kúpeľne so sprchovými kútmi a s dvomi oddelenými toaletami. Chata sa predáva plne zariadená, ktorej súčasťou je aj krbová piecka a kuchyňa so vstavanými spotrebičmi.