+421 915 79 79 79

NAJČASTEJŠIE KLADENÉ OTÁZKY

Ak máte nejakú otázku týkajúcu sa kúpy apartmánu v GINO PARADISE Tbilisi, vyplňte prosím formulár pod textom a my Vám odpíšeme.

 

Miesto pre Vašu otázku

 

Zodpovedané otázky

Výstavba apartmánového rezortu prebieha priamo v centre vodného parku GINO Paradise Tbilisi, Gruzínsko a stane sa jeho integrálnou súčasťou ako najväčší a najprestížnejší ubytovací objekt.

Výstavba projektu bude ukončená do konca roka 2020.

Výstavbu financuje investor projektu Dr. Nodari Giorgadze a slovenská štátna EXIMBANKA SR. Všetky finančné prostriedky sú budúcimi kupujúcimi hradené priamo na slovenský účet Eximbanky. EXIMBANKA SR uvoľňuje finančné prostriedky na účely výstavby až po dôkladnej odbornej kontrole priebehu výstavby slovenskými stavebnými expertami.

 

Nájomnú zmluvu na Váš budúci apartmán budete mať uzatvorenú so slovenskou spoločnosťou GINO House s.r.o., ktorá je developerom apartmánového komplexu v Bešeňovej. Pravidelnú výplatu výnosu budete tak dostávať z účtu v slovenskej banke a v mene EUR.

Áno, každý vlastník apartmánu bude mať podpísanú nájomnú zmluvu na dobu 10 rokov so spoločnosťou GINO House s.r.o., ktorá je súčasťou skupiny GINO Holding.

Ak máte záujem získať aktuálnu ponuku apartmánov určených na predaj, ich ceny, dispozície a umiestnenie v budove, tak kliknite prosím na náš cenník apartmánov.

 

Výnos vo výške 7% alebo 8% z kúpnej ceny apartmánu je fixný na dobu 10 rokov.

 

Výnos bude vyplácaný kvartálne.

Konkrétny apartmán si môžete zarezervovať po uhradení rezervačného poplatku vo výške 5.000 eur. Následne je potrebné do 14 uzavrieť Zmluvu o budúcej kúpnej zmluve.

DPH v Gruzínsku je vo výške 18%. V zmysle príslušnej gruzínskej legislatívy, každý, kto investuje do investičnej turistickej nehnuteľnosti a prenajme ju operátorovi turistického centra na dobu 10 rokov, je oslobodený od platby DPH. Toto platí aj pre firmy aj pre fyzické osoby.

Apartmán sa dodáva štandardne s kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi. Ak má budúci vlastník záujem o garantovaný výnos, je potrebné, aby si zakúpil vopred zadefinovaný balík nábytku, ktorý bude spĺňať požiadavky na ubytovanie v hoteli ****. Tento nábytok mu dodá budúci prevádzkovateľ rezortu a jeho cena je 8.000 eur v prípade jednoizbového apartmánu.

Svoj apartmán môžete kedykoľvek predať bez akéhokoľvek obmedzenia.

Celý apartmánový rezort bude poistený správcom objektu. Poistné bude hradené nájomcom – prevádzkovateľom rezortu.

Presné vybavenie bude určené prevádzkovateľom rezortu 5 mesiacov pred spustením rezortu do prevádzky. Bude vybrané architektom rezortu tak, aby spĺňalo všetky kvalitatívne a estetické požiadavky pre rezort kategórie ****. Predbežne odhadovaná cena je maximálne do výšky 8.000,- € za štandardný 1 izbový apartmán s výmerou do 35,99 m2 a maximálne do výšky 12.000,- € za väčší apartmán s výmerou 36 m2 a viac, pričom do výmery apartmánu sa nezapočítava výmera loggie, balkóna a terasy.

Všetky náklady na údržbu nehnuteľnosti počas trvania nájomnej zmluvy bude hradiť nájomca – prevádzkovateľ rezortu.

Výpočet výnosu