+421 915 79 79 79

2-izbový byt s vlastnou terasou

Apartmány v Demänovej village sa nachádzajú len 5 minút od najväčšieho lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry. Sú osadené priamo v Demänovskej doline v tichom prostredí obklopené liptovskou krásou. Z hľadiska zachovania pohodlia a súkromia klientov sme zvolili len dvojpodlažné nízkoenergetické byty. Každý byt má samostatný vchod a terasu, na ktorej môžete každé ráno pri pití kávičky čerpať energiu z tunajšej veľkolepej prírody.

Štandardný 2-izbový byt obsahuje dominantnú obývaciu izbu s výstupom na terasu, kuchyňu, spálňu a kúpeľňu.

2-izbový mezonetový byt s terasou

Tento byt je dizajnovo zaujímavý a poskytuje ubytovanie pre 2-4 osoby. Má obývaciu izbu s kuchynským kútom a samostatné WC na prízemí. Na poschodí je spálňa, komfortne vybavená kúpelňa s WC, sprchovým kútom a šatníkom. Aj tento byt ponúkame zariadený v obľúbenom škandinávskom štýle. Bytový dom má centrálny výťah, lyžiareň, prízemnú garáž a dostatočný počet parkovacích miest.

3-izbový mezonetový byt s terasou

Dizajnovo zaujímavý 3-izbový mezonetový byt, ktorý poskytuje ubytovanie pre 4- 6 osôb. Dole má obývaciu izbu s kuchynským kútom, samostatné WC a šatník. Na poschodí sú 2 spálne so samostatným vstupom a komfortne vybavená kúpeľňa s WC a vaňou. Aj tento byt ponúkame komplet zariadený v obľúbenom škandinávskom štýle. Bytový dom má centrálny výťah, lyžiareň, prízemnú garáž a dostatočný počet parkovacích miest.
 

Štúdio s terasou

Ide o praktický byt pre 2 osoby. Má izbu na spanie s výstupom na vlastnú terasu, kuchynský kút, kúpelňu s WC a sprchovacím kútom. Tak ako ostatné byty je komplet zariadený v škandinávskom štýle. Celkový komfort zabezpečí aj centrálny výťah v bytovom dome, lyžiareň, prízemná garáž a dostatočný počet parkovacích miest.

Podkrovné štúdio s terasou

Tento štandardný byt typu "štúdio" má jednu izbu s kuchynkou, kúpeľnou s WC a sprchovým kútom, plus šatník. Je určený pre 1-2 osoby. Ponúkame ho komplet zariadený v škandinávskom štýle.

Štúdio LUX s terasou

Tento byt zariadený v škandinávskom štýle poskytuje komfortné ubytovanie pre 2-3 osoby. Má obývaciu izbu s kuchynským kútom a s vlastnou terasou. Súčasťou je kúpeľňa s WC a sprchovým kútom, plus šatník. Bytový dom má centrálny výťah, lyžiareň, kryté a nekryté parkovacie miesta.