+421 915 79 79 79

2-izbový apartmán

Apartmány v Demänovej village sa nachádzajú len 5 minút od najväčšieho lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry. Sú osadené priamo v Demänovskej doline v tichom prostredí obklopené liptovskou krásou. Z hľadiska zachovania pohodlia a súkromia klientov sme zvolili len dvojpodlažné nízkoenergetické apartmány. Každý apartmán má samostatný vchod a terasu, na ktorej môžete každé ráno pri pití kávičky čerpať energiu z tunajšej veľkolepej prírody.

Štandardný 2-izbový apartmán obsahuje dominantnú obývaciu izbu s výstupom na terasu, kuchyňu, spálňu a kúpeľňu.

2-izbový apartmán s podkrovím

Dominantnou izbou je spálňa s podkrovím, ktorá sa nachádza na druhom poschodí. Súčasťou je aj plnohodnotná kuchyňa, spálňa a obývacia miestnosť s výstupom na terasu. Súčasťou je aj úložný priestor pre majiteľa apartmánu, ako aj kúpeľňa s WC.

3-izbový apartmán

Výnimočnosťou týchto 3-izbových apartmánov je okrem klasickej kúpeľne s vaňou aj ďalšia samostatná kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, čo značí o vyššom komforte. Zároveň tieto 3-izbové apartmány obsahujú dve spálne a jednu obývaciu miestnosť prepojenú s kuchyňou, ktorá má zabudované spotrebiče. Jedálenská časť je priamo prepojená s výstupom na terasu.

3-izbový apartmán s podkrovím

Ide o nadštandardný 3-izbový apartmán s podkrovným spaním, ako aj samostatného úložného priestoru. Súčasťou je samozrejme obývacia miestnosť s prepojenou kuchyňou a výstupom na terasu. Tiež obsahuje dve samostatné kúpeľne a dve spálne.

3-izbový apartmán s dvomi podkrovnými izbami

Ide o nadštandardný 3-izbový apartmán s podkrovným spaním,  ako aj so samostatným úložným priestorom. Súčasťou je samozrejme obývacia miestnosť s prepojenou kuchyňou a výstupom na terasu. Tiež obsahuje dve samostatné kúpeľne a dve spálne.

3-izbový apartmán exkluzív s dvomi podkrovnými izbami

Exkluzívny 3-izbový apartmán patrí medzi náš najväčší apartmán, ktorý je dispozične vhodný až pre 10 osôb. Ide o apartmán s dvomi podkrovnými spálňami, obývacou izbou prepojenou s kuchyňou a s výstupom na terasu. Pre väčší komfort majú dve samostatné kúpeľne. Okrem úložného priestoru, ktorý je prioritou, obsahuje tento apartmán aj samostatný príručný sklad pre majiteľa. Absolútne čaro si môžete vychutnávať pri krbovej peci, ktorá bude súčasťou exkluzív apartmánu.

 

Zahájenie výstavby nových apartmánov

 

GINO PARADISE Bešeňová ****

Zľava 7% z uvedenej ceny na 20 apartmánov do 30.4.2019!

Podmienky zľavy.

Vyberte si svoj apartmán.

Pýtajte sa viac na reality@rkspirit.sk 
alebo 0915 79 79 79 !

Výpočet výnosu