o
p
ý
t
a
j
t
e

s
a

Hotel Akvamarín Bešeňová

O projekte
Pôdorysy
Cenník
Galéria
Často kladené otázky
Lokalita
Slovensko → Liptov → Bešeňová
Nepremeškajte najlepšiu príležitosť investovať do nehnuteľnosti. Investičné apartmány v Hoteli Akvamarín Bešeňová **** prinášajú spojenie plávajúceho výnosu a výnimočného relaxu pre vašu rodinu. Vďaka exkluzívnej lokalite a systému prenájmu získate bezstarostný pasívny príjem a môžete si apartmán užívať až 30 dní v roku.

Možnosti vyťažovania

5-12%
Plávajúci výnos
0-30%
Majiteľ si vyťažuje sám

Hotel Akvamarín Bešeňová**** v prevádzke

9-podlažný Hotel Akvamarín Bešeňová **** sa nachádza priamo v stabilne fungujúcom rezorte Thermal park Bešeňová. Apartmánový komplex je približne v strede areálu a je s ním funkčne prepojený. Za úspechom projektu stojí skúsený developer, ktorý vybudoval sieť hotelov Gino Paradise na Slovensku ale aj v zahraničí.

Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádzajú vstupné priestory s recepciou, lobbybar a reštaurácia s kapacitou 225 osôb. Prvé 2 nadzemné podlažia sú plne zastavané, na vyšších podlažiach poschodia mierne terasovite ustupujú. Na najvyššom podlaží sky bar s jacuzzi poskytuje úžasný výhľad na Liptov, Nízke Tatry a Liptovskú Maru. Nový bazén s geotermálnou vodou priamo vo vnútornom nádvorí je otvorený celoročne. Komplex má dostatok parkovacích miest.

Majiteľ okrem výnosu z vyťažovania získa aj 4 celoročné, neprenosné lístky každý rok na vstup do vodného parku Bešeňová zadarmo.

 

Apartmány hotela

Každý apartmán má balkón alebo kráľovsky veľkú terasu otočenú na juh, do areálu kúpaliska a s výhľadom na Nízke Tatry. Poskytujú štvorhviezdičkový štandard a kúrenie je riešené centrálne spolu s klimatizáciou všetkých apartmánov.

 

Pôdorysy

Cenník objektov

Zobraziť všetky

Fotogalérie projektu

Hotel Akvamarín Bešeňová****
Interiér apartmánov

Často kladené otázky

Kde presne sa nachádza apartmánový rezort ?

Apartmánový rezort sa nachádza priamo v centre vodného parku Bešeňová a je jeho integrálnou súčasťou ako najväčší a najprestížnejší ubytovací objekt.

Kedy môžem využiť svojich 30 dní pobytu gratis v apartmáne?

Počas mimosezóny, ktorá je definovaná ako obdobie počas celého kalendárneho roka okrem termínov: od 01.06. do 30.09. vrátane, od 24.12. do 06.01. vrátane, obdobia Veľkej Noci od štvrtka do pondelka vrátane, obdobia jarných prázdnin vyhlásených na Slovensku, v Českej republike a v Poľsku, obdobie štátnych a cirkevných sviatkov vyhlásených na Slovensku, v ČR a v Poľsku.

Ktoré apartmány sú v súčasnosti k dispozícii na predaj? Kde môžem nájsť ceny a projekty ukazujúce presné umiestnenie apartmánu v budove?

Ak máte záujem získať aktuálnu ponuku apartmánov určených na predaj, ich ceny, dispozície a umiestnenie v budove, tak kliknite prosím na Cenník.

Ako budem môcť používať svoj budúci apartmán?

To záleží vyslovene len od Vášho rozhodnutia. K dispozícii na výber sú 2 spôsoby využitia: 1. Majiteľ má výnos, ktorý závisí od skutočnej vyťaženosti 2. Majiteľ apartmánu si sám vyťažuje a užíva apartmán bez obmedzení.

Thermal park Bešeňová

Rezort Bešeňová je jeden z najznámejších a najlepšie fungujúcich aquaparkov na Slovenku. Prvý geotermálny vrt bol zrealizovaný v roku 1987 s teplotou vody 60,5°C. Ten tvorí základ súčasného Thermal parku Bešeňová. 

Rezort je turistami využívaný celoročne, má silnú letnú aj zimnú sezónu. Vo vodnom parku funguje 9 celoročných bazénov, z toho 4 termálne. V rezorte je 5 bazénov s čírou vodou.

Nájdete tu jedinečný saunový svet Harmónia s rozšírenou kapacitou a saunovým dómom s ochladzovacou jaskyňou. Rezort ponúka až 50 parných, vodných, masážnych sáun a procedúr. Novinkou sú saunové rituály, ktorých súčasťou sú napríklad omladzujúce peelingy, aromaterapia, muzikoterapia alebo chromoterapia. Drink alebo palacinky si návštevníci môžu dopriať v oddychovej zóne Átrium.

 

Kontaktujte nás

*Súhlasím so spracovaním osobných údajov
Prosím označte krúžok, v ktorom je hviezdička
odoslať požiadavku
Mám záujem o ponuku
*Súhlasím so spracovaním osobných údajov
Prosím označte krúžok, v ktorom je darček
odoslať požiadavku
Investícia
Lokalita
Služby
Typ nehnuteľnosti
vyhľadať investície