o
p
ý
t
a
j
t
e

s
a

Holiday Village Tatralandia

O projekte
Cenník
Galéria
Slovensko → Liptov → Tatralandia
Jedinečný a nezameniteľný komplex rekreačných chatiek v turisticky atraktívnom regióne Liptov, kde sa sezóna nikdy nekončí. Komplex je vzdialený len pár krokov od aquaparku Tatralandia. Investovanie do tohto projektu je bezstarostné a s dlhodobým výnosom. Výstavba 16 nových moderných chát už prebieha.

Možnosti vyťažovania

5-12%
Plávajúci výnos

Apartmány DELUXE

V ponuke máme posledný luxusný apartmán nachádzajúci sa v osade Central Park. Apartmán DELUXE je dvojpodlažný priestranný apartmán s kapacitou 4 pevných lôžok a možnosťou prístelky v obývacej časti. Na prvom podlaží sa nachádza obývacia izba s kuchyňou a kúpeľňa so sprchovým kútom. Na druhom podlaží je útulne zariadená spálňa s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. 

V roku 2023 budú apartmány celkovo rekonštruované a modernizované. Podstatná je zvuková izolácia objektov, ktorá skvalitňuje pobyt v apartmáne. V apartmánoch je inštalovaná sieť Wifi. Apartmány sú predávané s pozemkom, na ktorom sa nachádza aj vonkajšie sedenie. Termín odovzdávania apartmánov je predbežne jún 2023, najneskôr do konca septembra 2023.

 

V prípade ak je kupujúci platca DPH, tak sa uplatňuje prenos daňovej povinnosti. To znamená, že kupujúci  platí kúpnu cenu rovno bez DPH.

 

Vyťažovanie, splátkový kalendár a benefity

Investovanie do apartmánov Deluxe ponúka budúcim majiteľom plávajúci výnos vo výške od 5% do 12%. Rozdelenie výnosu je štandardné a to 60% pre vlastníka a 40% pre vyťažovaciu spoločnosť Tatry Mountain Resorts, a.s

Pri úhrade nehnuteľnosti je možnosť využiť splátkový kalendár, ktorého kritériá sú nasledovné: 

 Splátka  Výška splátky Splatnosť
1. splátka    80 % pri podpise kúpnej zmluvy
2. splátka 20 % po zápise vlastníckeho práva na kupujúceho

 

Prenajímateľ (majiteľ apartmánu) má počas doby nájmu nárok na benefity v podobe 33 kusov neprenosného jednodňového celodenného lístku typu AQUA TICKET alebo Skipass. Majiteľ má možnosť užiť si neobmedzene dlhý pobyt
vo vlastnom apartmáne v období mimosezónu.

 

Chaty DE LUXE

Projekt Chaty DE LUXE bude tvoriť 16 nových zariadených chát. Chaty budú dvojizbové, v ich vnútri sa bude nachádzať obývacia miestnosť s rozkladacou pohovkou, kuchynka a kúpeľňa so sprchovým kútom, spálňa s manželskou posteľou a rozkladacím lôžkom. 

V chatách bude príprava na TV a internet. Chaty budú predávané s pozemkom, na ktorom sa nachádza aj vonkajšie sedenie-terasa. 

Výmera chaty je 34,39 ma terasy 12,5 m2. Výstavba už prebieha. Najneskorší termín kolaudácie a spustenia do prevádzky je koniec roka 2023 

Projekt je v aktuálnej v štádiu dokončenia hrubej stavby.

 

Vyťažovanie, splátkový kalendár a benefity

Investovanie do projektu chaty DE LUXE ponúka budúcim majiteľom plávajúci výnos vo výške od 5% do 12%. Rozdelenie výnosu je štandardné a to 60% pre vlastníka a 40% pre vyťažovaciu spoločnosť Tatry Mountain Resorts, a.s

Pri úhrade nehnuteľnosti je možnosť využiť splátkový kalendár, ktorého kritériá sú nasledovné: 

Splátka Výška splátky Splatnosť
1. splátka 5000 €       pri podpise rezervačnej zmluvy
2. splátka 50 % pri podpise Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve
3. splátka 30 % po dokončení hrubej stavby
4. splátka 10 % po získaní právoplatného kolaudačného rozhodnutia
5. splátka 10 % pri podpise Kúpnej zmluvy

 

Prenajímateľ (majiteľ chaty) má počas doby nájmu nárok na benefity v podobe
39-41 kusov neprenosného jednodňového celodenného lístku typu AQUA TICKET alebo Skipass. Majiteľ má možnosť užiť si neobmedzene dlhý pobyt
vo vlastnej chate v období mimosezónu.

 

Holiday Village Tatralandia

Holiday Village Tatralandia leží v srdci Liptova - v jednom z najkrajších kútov Slovenska. Nachádza sa v tesnej blízkosti – len pár metrov od AQUAPARKU Tatralandia - najväčšieho aquaparku na Slovensku, v Česku a v Poľsku.

Celý komplex tvorí 155 rekreačných objektov (90 apartmánov a 65 rekreačných chatiek), ktoré sú rozdelené do 11 štýlových osádpričom každá z nich je niečím špecifická.

 

Atrakcie pre deti aj dospelých

Komplex dopĺňa hlavná budova hneď pri vstupe do areálu, ktorej súčasťou je aj konferenčné centrum, recepcia, kancelárie a reštaurácia s kapacitou 200 osôb, ktoré vám poskytnú služby spojené s príjemne strávenou dovolenkou, či konferenciou.

Nájdete tu všetko od obchodu s potravinami cez požičovňu športových potrieb, spoločenské hry, 5D kino, bowling, športoviská - streetball, volejbal, basketbal, tenisový kurt s umelým trávnikom a osvetlením, stolnotenisové stoly, ruské kolky, exteriérové kolky, šípky, airhockey, detské preliezačky a šmýkačky, ohniská, grily a v zimnom období prírodné klzisko.

 

Cenník objektov

Zobraziť všetky

Fotogalérie projektu

Chaty DE LUXE
Apartmány Deluxe
Aktuálne fotografie z výstavby chát - Marec 2023
Aktuálne fotografie z výstavby chát - Január 2023
Aktuálne fotografie z výstavby chát - November 2022
Osady Holiday Village Tatralandia
Aquapark Tatralandia

Kontaktujte nás

*Súhlasím so spracovaním osobných údajov
Prosím označte krúžok, v ktorom je zámka
odoslať požiadavku
Mám záujem o ponuku
*Súhlasím so spracovaním osobných údajov
Prosím označte krúžok, v ktorom je srdiečko
odoslať požiadavku
Investícia
Lokalita
Služby
Typ nehnuteľnosti
vyhľadať investície